Zaadoptuj drzewo

Drzewa mają magiczną moc… Już dawne wierzenia ludowe o tym mówią. Dziś też zaznacza się ich lecznicze właściwości, zatem ich moc jest nadal silna. Jednak drzewa przede wszystkim jako największe rośliny potrzebne są nam do życia. Najskuteczniej produkują bowiem tlen oraz odgrywają znaczącą rolę w eliminacji dwutlenku węgla, co wpływa na łagodzenie efektu cieplarnianego i stabilizację klimatu. Dodatkowo drzewa produkują największą spośród roślin lądowych ilość substancji organicznych, które są pokarmem dla ludzi i zwierząt. Regulacja klimatu, łagodzenie nagłych zmian temperatury, naturalna zapora rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w powietrzu, zmniejszenie zanieczyszczeń wód – to tylko część korzyści, jakie mamy dzięki drzewom.
Akcje zalesiania, nowe nasadzenia w miastach i na wsiach – na to wszystko możesz mieć wpływ. Możesz mieć wkład w powstawanie nowego życia, nowego tlenu, nowego drzewa. Po prostu… zaadoptuj drzewo…Dzięki Twojemu wsparciu możemy aktywnie włączać się w akcje nasadzenia nowych drzew i propagować ideę zrównoważonej gospodarki drzewnej.

KOSZT ADOPCJI

Ty decydujesz, jaka kwotę przekażesz na nowe drzewa.

JAK ADOPTOWAĆ?

Skorzystaj z płatności online dostępnej na naszej stronie lub poprzez przelew tradycyjny dokonaj darowizny na nasze konto bankowe BGŻ BNP Paribas 16 1600 1462 1839 3895 6000 0001 wpisując w tytule przelewu „adopcja drzewa”.

CO OTRZYMAM?

Naturalnie otrzymasz zwrotnie moc energii drzew. Jeśli podasz nam w formularzu adres mailowy, wyślemy do Ciebie certyfikat adopcyjny drzewa. Tylko wspólne działanie ma sens i szansę powodzenia. Zmieniajmy razem nasze otoczenie. Adoptujmy drzewa…